🎊 تولد شش سالگی چنج‌کن 🎉

از شروع فعالیت چنج‌کن در زمینه رمزارزها تماما دغدغه‌ی آسودگی و راحتی و امنیت کاربران سرچشمه‌ی کار ما بود و در تمامی این شش سال سعی داشتیم بستری مطمئن برای شما همراهان عزیز چنج‌کن که برای ما همانند یک خانواده هستید را فراهم کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده و مطمئن معاملات‌تون رو انجام بدید، سود کنید، خاطرات شیرینی رو ثبت کنید و پیشرفت کنید🌹

برای شرکت در این قرعه کشی فقط کافیست آخرین نسخه اپلیکیشن را نصب کنید و از بخش چنـج‌کن‌کـلاب امتیازات خود را به شـانس قرعه کشی تبدیل کنید.

سه نفر اول به ترتیب ۲۰میلیارد، ۱۰میلیارد و ۵میلیارد بی‌بی‌دوج و ۶۳ نفر دیگر هم مابقی جایزه به صورت مساوی بین‌شون تقسیم خواهد شد.با کامل‌کردن هر ماموریت، هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

کد یا لینک دعوت ویژه خود را به حداقل ۵ نفر از دوستان خود بفرستید برای هر دوستی که از ۸ خرداد تا انتهای 8 مرداد با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احرازهویت پایه (بدون ارسال عکس) شده باشه، تا ۴۰ نات‌کوین به صورت شانسی هدیه دریافت می‌کنید.

دعوت کامل

برای هر دوستی که از ۸ خرداد تا انتهای 8 مرداد با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه(بدون ارسال عکس) انجام دهد تا ۴۰ نات کوین به صورت شانسی هدیه دریافت خواهید کرد، برای آزاد سازی این هدیه تا ۱۴ روز فرصت هست تا دوست دعوت شده حداقل ۵ میلیون تومان معامله انجام دهد و دکمه ی دریافت هدیه را بزند.

احراز هویت کن و هدیه بگیر

با ثبت‌نام و انجام احراز هویت پایه (بدون ارسال عکس) در چنج‌کن از ۸ خرداد تا انتهای 8 مرداد، تا ۱۷۰ نات‌کوین به صورت شانسی هدیه بگیرید، فقط دقت کنید تا ۱۴ روز از احراز هویت فرصت دارید حجم معاملات خود را به ۵ میلیون تومان برسانید سپس با زدن این دکمه هدیه خود و معرف خود را آزاد کنید در غیر اینصورت هدیه منقضی خواهد شد.

هدیه روز تولد شما

صرافی چنج‌کن همواره به یاد شماست، با فعال سازی این هدیه در روز تولد خود معامله کنید و تا ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی‌بی‌دوج هدیه بگیرید! تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ در تبدیلگر و تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ در بازار کارمزد معامله ندهید! در واقع کارمزد معاملاتتون به صورت بی‌بی‌دوج به حسابتون بر می‌گرده یعنی معاملاتتون تا سقف ۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی‌بی‌دوج رایگان انجام می‌شه.

فالو صفحه اینستاگرام

بعد از اینکه احراز هویت شدید، صفحه اینستاگرام چنج کن را دنبال کنید و سپس آی‌دی خود را در اینجا ثبت کنید، ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ بی‌بی دوج حداقل ۷۲ ساعت بعد براتون واریز خواهد شد. و نیاز به پیگیری شما نیست.

کمپین های گذشته

دعوت کن و هدیه بگیر!

کد یا لینک دعوت ویژه خود را به حداقل ۵ نفر از دوستان خود بفرستید برای هر دوستی که از ۲ اردیبهشت تا انتهای ۷ خرداد با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه (بدون ارسال عکس) شده باشه، تا ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه دریافت می کنید. و همچنین برای معرفی هر کاربر احراز هویت پایه شده ۵۰ امتیاز برای شما و ۵۰ امتیاز برای دوستتان نیز دریافت می کنید

دعوت کامل

برای هر دوستی که از ۲ اردیبهشت تا انتهای ۷ خرداد با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه(بدون ارسال عکس) و حداقل ۵ میلیون تومان معامله انجام دهد تا ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دیگر به صورت شانسی هدیه دریافت خواهید کرد.

احراز هویت کن و هدیه بگیر

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت پایه (بدون ارسال عکس) در چنج‌کن از۲ اردیبهشت تا انتهای ۷ خرداد، تا ۱۴ روز از احراز هویت فرصت دارید حجم معاملات خود را به ۵ میلیون تومان برسانید سپس با زدن این دکمه تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

کد یا لینک دعوت ویژه خود را به حداقل ۵ نفر از دوستان خود بفرستید برای هر دوستی که از ۲۵ اسفند تا انتهای ۲۵ فروردین با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه (بدون ارسال عکس) شده باشه، تا ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه دریافت می کنید.

دعوت کامل

برای هر دوستی که از ۲۵ اسفند تا انتهای ۲۵ فروردین با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه(بدون ارسال عکس) و حداقل ۵ میلیون تومان معامله انجام دهد تا ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دیگر به صورت شانسی هدیه دریافت خواهید کرد.

احراز هویت کن و هدیه بگیر

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت پایه (بدون ارسال عکس) در چنج‌کن از۲۵ اسفند تا انتهای ۲۵ فروردین، تا ۱۴ روز از احراز هویت فرصت دارید حجم معاملات خود را به ۵ میلیون تومان برسانید سپس با زدن این دکمه تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه بگیرید.

کد یکبار مصرف رو اینجا وارد کن!

از ۱ تا ۴ فروردین هر روز سه کد یک‌بار‌مصرف توی یکی از صفحات مجازی گذاشته میشه که هرکدومش ۵۰۰ میلیون بی‌بی‌دوج می‌ارزه! و فقط لازمه که شما اون‌هارو به عنوان اولین نفر پیدا کنید و اینجا ثبتش کنید

دعوت کن و هدیه بگیر!

کد یا لینک دعوت ویژه خود را به حداقل ۵ نفر از دوستان خود بفرستید برای هر دوستی که از ۱۰ تا ۲۲ اسفند با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه (بدون نیاز به عکس) شده باشه، تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه دریافت خواهید کرد.

دعوت کامل

برای هر دوستی که از ۱۰ تا ۲۲ اسفند با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه شده و حداقل ۱۰۰ امتیاز را کسب نماید تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دیگر به صورت شانسی هدیه دریافت خواهید کرد.

احراز هویت کن و هدیه بگیر

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت پایه در چنج‌کن از ۱۰ تا ۲۲ اسفند به‌سادگی تا ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دوج به صورت شانسی هدیه می‌گیرید و تا ۱۴ روز فرصت دارید تا با کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز از این هدیه بهره‌مند شوید در غیر اینصورت هدیه شما منقضی می‌شود.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۳ تا ۸ اسفند کد یا لینک دعوت ویژه خود را به حداقل ۵ نفر از دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت پایه خود را تکمیل نماید ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه می‌گیرید.

دعوت کامل

برای هر دوستی که از ۳ تا ۸ اسفند با کد دعوت ویژه شما ثبت نام و احراز هویت پایه شده و حداقل ۱۰۰ امتیاز را کسب نماید ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دیگر هدیه دریافت خواهید کرد.

ثبت‌نام و احراز هویت پایه

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت پایه در چنج‌کن (بدون نیاز به ارسال عکس) از ۳ تا ۸ اسفند با کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز تا ۱۴ روز فرصت دارید به‌سادگی با زدن این دکمه ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۲۳ تا ۲ اسفند کد یا لینک دعوت ویژه خود را به حداقل ۵ نفر از دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت پایه خود را تکمیل نماید تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه می‌گیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت پایه

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت پایه در چنج‌کن از ۲۳ تا ۲ اسفند به‌سادگی در کمتر از یک دقیقه تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دوج به صورت شانسی هدیه می‌گیرید و تا ۳۰ روز فرصت دارید تا با کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز از این هدیه بهره‌مند شوید در غیر اینصورت هدیه شما منقضی می‌شود.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۵ تا ۲۳ بهمن کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت پایه خود را تکمیل نماید تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه می‌گیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت پایه

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت پایه در چنج‌کن از ۵ تا ۲۳ بهمن به‌سادگی در کمتر از یک دقیقه تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج دوج به صورت شانسی هدیه می‌گیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۲۳ تا ۳۰ دی به‌سادگی ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۲۳ تا ۳۰ دی کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه می‌گیرید.

ویژه یلدا

در دورهمی های یلدایی از ۲۹ آذر تا ۶ دی کد یا لینک دعوت ویژه خود را به اطرافیان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید از ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج به صورت شانسی هدیه می‌گیرید. هدایا در تاریخ ۱۱ دی واریز خواهد شد!

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۲۹ آذر به‌سادگی ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۱ تا ۲۹ آذر کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه می‌گیرید.

با معامله دوستات هدیه بگیر!

از ۱ تا ۲۹ آذر کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید و حجم معاملات تومانی آن بیشتر از ۱۰ میلیون شود، ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه می‌گیرید.

سفارش در بازار

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن و معامله حداقل ۱۰ میلیون تومان از ۱ تا ۲۹ آذر در بازار تومانی، ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج در کیف پول خود هدیه بگیرید.

تبدیل مستقیم ارز به ارز

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۲۹ آذر و تبدیل ارز به ارز حداقل ۱۰ میلیون تومان در بخش تبدیلگر، ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج در کیف پول خود هدیه بگیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۰ آبان به‌سادگی ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۰ آبان کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه می‌گیرید.

با معامله دوستات هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۰ آبان کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید و حجم معاملات تومانی آن بیشتر از ۱۰ میلیون شود، ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج هدیه می‌گیرید.

سفارش در بازار

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن و معامله حداقل ۱۰ میلیون تومان از ۱ تا ۳۰ آبان در بازار تومانی، ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج در کیف پول خود هدیه بگیرید.

تبدیل مستقیم ارز به ارز

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۰ آبان و تبدیل ارز به ارز حداقل ۱۰ میلیون تومان در بخش تبدیلگر، ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ بی بی دوج در کیف پول خود هدیه بگیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۰ مهر به‌سادگی ۲۰,۰۰۰ فلوکی هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۰ مهر کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید ۲۰,۰۰۰ فلوکی هدیه می‌گیرید.

با معامله دوستات هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۰ مهر کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید و حجم معاملات تومانی آن بیشتر از ۱۰ میلیون شود، ۳۰,۰۰۰ فلوکی هدیه می‌گیرید.

سفارش در بازار

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن و معامله حداقل ۱۰ میلیون تومان از ۱ تا ۳۰ مهر در بازار تومانی، ۱۵,۰۰۰ فلوکی در کیف پول خود هدیه بگیرید.

تبدیل مستقیم ارز به ارز

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۰ مهر و تبدیل ارز به ارز حداقل ۱۰ میلیون تومان در بخش تبدیلگر، ۱۵,۰۰۰ فلوکی در کیف پول خود هدیه بگیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۱ مرداد به‌سادگی ۱۰۰,۰۰۰ پپه هدیه بگیرید.

دعوت کن و هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۱ مرداد کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید ۱۰۰,۰۰۰ پپه هدیه می‌گیرید.

با معامله دوستات هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۱ مرداد کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید و حجم معاملات تومانی آن بیشتر از ۱۰ میلیون شود، ۴۰۰,۰۰۰ پپه هدیه می‌گیرید.

اولین معامله

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن با معامله حداقل ۲۰ میلیون تومان از ۱ تا ۳۱ مرداد در بازار تومانی، ۲۰۰,۰۰۰ پپه در کیف پول خود هدیه بگیرید.

تبدیل مستقیم ارز به ارز

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۱ مرداد با تبدیل ارز به ارز حداقل ۲۰ میلیون تومان در بخش تبدیلگر، ۲۰۰,۰۰۰ پپه در کیف پول خود هدیه بگیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۱ اردیبهشت، به‌سادگی ۵,۰۰۰ فلوکی هدیه بگیرید.

عیدی بده عیدی بگیر!

از ۱ تا ۳۱ اردیبهشت کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید ۵,۰۰۰ فلوکی هدیه می‌گیرید.

با معامله دوستات هدیه بگیر!

از ۱ تا ۳۱ اردیبهشت کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید و حجم معاملات تومانی آن بیشتر از ۱۰ میلیون شود، ۲۰,۰۰۰ فلوکی هدیه می‌گیرید.

اولین معامله

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن با معامله حداقل ۲۰ میلیون تومان از ۱ تا ۳۱ اردیبهشت در بازار تومانی، ۱۰,۰۰۰ فلوکی در کیف پول خود هدیه بگیرید.

تبدیل مستقیم ارز به ارز

با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۳۱ اردیبهشت با تبدیل ارز به ارز حداقل ۲۰ میلیون تومان در بخش تبدیلگر، ۱۰,۰۰۰ فلوکی در کیف پول خود هدیه بگیرید.

ثبت‌نام و احراز هویت

اگر تاکنون در چنج‌کن، ثبت‌نام و یا احراز هویت نکرده‌اید، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت در چنج‌کن از ۱ تا ۲۹ اسفند ، به‌سادگی ۱۰,۰۰۰ تومان هدیه بگیرید.

دعوت هر دوست

از ۱ تا ۲۹ اسفند کد یا لینک دعوت ویژه خود را به دوستان خود بفرستید و به‌ازای هر دوستی که احراز هویت خود را تکمیل نماید و حجم معاملات تومانی آن بیشتر از ۱۰ میلیون شود، ۵۰,۰۰۰ تومان هدیه می‌گیرید. علاوه بر این دوست شما نیز ۱۰,۰۰۰ تومان هدیه می‌گیرد.

اولین معامله

با معامله حداقل ۲۰ میلیون تومان از ۱ تا ۲۹ اسفند در بازار تومانی، ۲۰,۰۰۰ تومان در کیف پول خود هدیه بگیرید.

تبدیل مستقیم ارز به ارز

از ۱ تا ۲۹ اسفند با تبدیل ارز به ارز حداقل ۲۰ میلیون تومان در بخش تبدیلگر، ۲۰,۰۰۰ تومان در کیف پول خود هدیه بگیرید.

با جمع آوری امتیاز هدیه بگیرید

هر روز برنده باش

روزانه به چنج‌کن مراجعه کنید و با زدن این دکمه تا سقف ۳ امتیاز در روز بدست بیاورید.

دعوت هر دوست

با دعوت هر دوست 50 امتیاز کلاب دریافت کنید

ثبت نام

از زمان ثبت نام خود در چنج‌کن تا 14 روز فرصت دارید با زدن این دکمه 50 امتیاز خود را دریافت کنید.

نصب اپلیکیشن

با نصب اپلیکیشن از کافه بازار 150 امتیاز دریافت کنید.

نصب اپلیکیشن

با نصب اپلیکیشن از مایکت 150 امتیاز دریافت کنید.

با هر معامله برنده باش!

با هر ۲۵ هزار تومان معامله در چنج‌کن یک امتیاز دریافت کنید

با هر واریز برنده باش!

با هر ۱۰۰ هزار تومان واریز درگاهی به چنج‌کن یک امتیاز دریافت کنید

با هر واریز شناسه‌دار برنده باش!

با هر ۵۰ هزار تومان واریز شناسه‌دار به چنج‌کن یک امتیاز دریافت کنید

با هر واریز رمزارزی برنده باش!

با هر ۲۵ هزار تومان واریز رمزارزی به چنج‌کن یک امتیاز دریافت کنید