0.3035$
BAT Basic Attention Token
می‌دهید
می‌گیرید
چنج کن!

درباره Basic Attention Token

هدف BAT این است که یک تبادل تبلیغات دیجیتال غیرمتمرکز و شفاف باشد. به جای پرداخت پول به شرکت‌های واسطه مانند فیس بوک و گوگل برای اجرای تبلیغات، می‌توان آن پول را مستقیماً از تبلیغ کنندگان به کاربران در توکن‌های BAT پرداخت کرد. سپس کاربران می توانند برگردند و از آن BAT برای پرداخت به ارائه دهندگان محتوای مورد علاقه خود استفاده کنند. کاربران مالکیت داده‌های مرور خود را حفظ می‌کنند و به الگوریتم‌های یادگیری ماشین اجازه می‌دهند تا آن داده‌ها را با تبلیغات مرتبط مطابقت دهند، بدون اینکه به هویت شما مرتبط باشند. قابل Brendan Eich، خالق جاوا اسکریپت و یکی از بنیانگذاران موزیلا و فایرفاکس، چهره اصلی این پروژه است. او قبلا روی مرورگر Brave متمرکز بر حریم خصوصی کار می‌کرد.

Basic Attention Token با نماد اختصاری BAT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 453966000 دلار، در رتبه 78 بازار قرار دارد. هر واحد از Basic Attention Token در این لحظه با قیمت 0.3035 دلار، با احتساب نرخ تتر 32,311 تومان معادل 9806 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 42112052 دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر 1% تغییر داشته است. بالاترین قیمت Basic Attention Token در تاریخ 28 اُم November سال 2021 معادل 1.91 دلار بوده که همینک %15 پایین تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Basic Attention Token 1,495,680,554 و تعداد کل واحدهای آن 1500000000 خواهد بود.

نمودار قیمت Basic Attention Token

تحلیل تکنیکال Basic Attention Token

شاخص‌های تکنیکال در تایم‌فریم‌های مختلف می‌توانند وضعیت‌های خرید و فروش را به صورتی متفاوت نشان دهند. درجه‌های تحلیل تکنیکال در تایم فریم‌های ساعتی، روزانه و هفتگی وضعیت اندیکاتورهای مختلفی مانند میانگین متحرک را برای جفت ارز دلار و کوین انتخاب شده نشان می‌دهند. برای نمونه درجه لحظه‌ای در تایم‌فریم ساعتی، شرایط میانگین متحرک ساده و نمایی را در دوره‌های زمانی 5، 10، 20، 30، 50، 100، 200 و همچنین خط پایه اندیکاتور ایچیموکو پیدا می‌کند. نوسانگرهای مطرحی که شرایط خرید یا فروش آن‌ها نیز در درجه‌های تحلیل تکنیکال لحاظ شده، شامل شاخص قدرت نسبی، استوکاستیک، CCI، نوسانگر مهیب و مکدی است. نقاط پیوت که نقاط مناسب خروج و ورود به معاملات را بر حسب سطوح فیبوناچی و سایر روش‌ها به دست می‌آورند نیز در درجه تحلیل تکنیکال موثر هستند.

حوزه کار Basic Attention Token

Basic Attention Token از نظر حوزه کاری در دسته بندی های زیر قرار می‌گیرد: