می‌دهید
می‌گیرید
چنج کن!

درباره Dash

Digital Cash مخفف «پول نقد دیجیتال»، هدف این پروژه این است که یک سیستم پرداخت کاربرپسند باشد. این تراکنش‌های فوری (InstantSend)، تراکنش‌های خصوصی (PrivateSend) را ارائه می‌کند و یک مدل خودگردان و خود تأمین مالی را اجرا می‌کند که شبکه Dash را قادر می‌سازد تا به افراد و مشاغل برای انجام کارهایی که به ارزش شبکه می‌افزاید، پول پرداخت کند. سیستم حاکمیت و بودجه غیرمتمرکز دَش آن را به یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) تبدیل می‌کند. Dash از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند و از یک شبکه دو لایه استفاده می‌کند. برخی از عملکردهای شبکه، مانند ایجاد بلوک‌های جدید، توسط ماینرها مدیریت می‌شود. لایه دوم شبکه Dash از "مسترنودها" تشکیل شده است که عملکردهای ارسال خصوصی، ارسال فوری و مدیریت را انجام می‌دهند.

Dash با نماد اختصاری DASH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 446192000 دلار، در رتبه 80 بازار قرار دارد. هر واحد از Dash در این لحظه با قیمت 40.84 دلار، با احتساب نرخ تتر 32,267 تومان معادل 1318098 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 109299752 دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -1.53% تغییر داشته است. بالاترین قیمت Dash در تاریخ 21 اُم December سال 2017 معادل 1726.83 دلار بوده که همینک %2 پایین تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Dash 10,922,764 و تعداد کل واحدهای آن 18900000 خواهد بود.

نمودار قیمت Dash

تحلیل تکنیکال Dash

شاخص‌های تکنیکال در تایم‌فریم‌های مختلف می‌توانند وضعیت‌های خرید و فروش را به صورتی متفاوت نشان دهند. درجه‌های تحلیل تکنیکال در تایم فریم‌های ساعتی، روزانه و هفتگی وضعیت اندیکاتورهای مختلفی مانند میانگین متحرک را برای جفت ارز دلار و کوین انتخاب شده نشان می‌دهند. برای نمونه درجه لحظه‌ای در تایم‌فریم ساعتی، شرایط میانگین متحرک ساده و نمایی را در دوره‌های زمانی 5، 10، 20، 30، 50، 100، 200 و همچنین خط پایه اندیکاتور ایچیموکو پیدا می‌کند. نوسانگرهای مطرحی که شرایط خرید یا فروش آن‌ها نیز در درجه‌های تحلیل تکنیکال لحاظ شده، شامل شاخص قدرت نسبی، استوکاستیک، CCI، نوسانگر مهیب و مکدی است. نقاط پیوت که نقاط مناسب خروج و ورود به معاملات را بر حسب سطوح فیبوناچی و سایر روش‌ها به دست می‌آورند نیز در درجه تحلیل تکنیکال موثر هستند.

حوزه کار Dash

Dash از نظر حوزه کاری در دسته بندی های زیر قرار می‌گیرد: