مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

نهنگ‌ها در حال انباشت آلت‌کوین‌ها؛ تحلیلگران منتظر آلت‌سیزن هستند!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیلگر معروف حوزه ارز دیجیتال به نام سایکلوپ (Cyclop)، معتقد است آلت‌سیزن نزدیک است و برخی از آلت‌کوین‌ها در ماه‌های آینده بازدهی ۱۰۰ برابری خواهند داشت.

به گفته سایکلوپ، درک چرخه‌های بازار و شناسایی نقاط ورود و خروج مناسب، نکته‌ای کلیدی هستند. فاز اولیه رشد در یک دوره صعودی، معمولا حدود سه ماه طول می‌کشد و در این مدت، بیت کوین ممکن است با ثبت یک قله جدید، سلطه خود را در بازار از دست بدهد. این تغییر، معمولا باعث افزایش قیمت آلت‌کوین‌ها می‌شود.analyst-altcoin-season-crypto-whale-buys

سایکلوپ همچنین اشاره کرده که بازار ارزهای دیجیتال به یک بخش مالی قانونی با حضور سرمایه‌گذاران بزرگ تبدیل شده است.

رفتار روانشناسی فعالان بازار هم در این میان نقش مهمی دارد؛ چراکه اصلاحات قیمتی و رشدهای بعدی، باعث ایجاد حس ترس از دست دادن فرصت (FOMO) شده و سرمایه‌گذاری‌های بیشتر و افزایش قیمت‌ها را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به ورود شرکت‌های بزرگی مانند بلک‌راک به بازار ارز دیجیتال، بر این باور است که در سال ۲۰۲۴ می‌توانیم شاهد بزرگ‌ترین آلت‌سیزن تاریخ باشیم. او به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند تا آلت‌کوین‌های قوی را انتخاب کرده و یک استراتژی خرید و فروش مناسب داشته باشند.

RamzarzRamzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

به گفته وی، افراد نباید به دنبال پیش‌بینی کف و سقف بازار باشند، بلکه بهتر است یک استراتژی فروش تدریجی در نظر بگیرند؛ برای مثال، بستن ۲۰ تا ۳۰ درصد از موقعیت‌ها با هر رشد ۲ برابری یا بر اساس نقاط عطف ارزش بازار.

به موازات پیش‌بینی‌های سایکلوپ و به دنبال تایید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اسپات اتریوم، یک نهنگ بازار اخیرا نزدیک به ۲۵ میلیون دلار روی آلت‌کوین‌های اکوسیستم اتریوم سرمایه‌گذاری کرده است.

این نهنگ همچنین حدود ۲۰ میلیون دلار در بایننس سپرده‌گذاری کرده و بیش از ۹.۳ میلیون دلار لیدو (LDO)، ۶.۷ میلیون دلار یونی‌سواپ (UNI)، ۵.۴ میلیون دلار آوه (AAVE) و دیگر آلت کوین‌ها را خریداری کرده است.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع بی‌این‌کریپتو