مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

آموزش فروش همستر کامبت؛ چگونه HMSTR بفروشیم؟

آموزش فروش همستر کامبت؛ چگونه HMSTR بفروشیم؟

برای فروش همستر کامبت آماده باشید. توکن همستر کامبت (HMSTR) در مرحله پری‌مارکت یا همان بازار پیش از عرضه قرار دارد. لیست شدن همستر کامبت در صرافی کوکوین آخرین خبری است که این روزها درباره خرید و فروش توکن همستر کامبت دست‌به‌دست می‌شود.

صرافی کوکوین به تازگی اعلام کرده که توکن همستر کامبت با نماد HMSTR$ در بازار پیش از عرضه (Pre Market) این صرافی لیست شده است. طبق گزارش‌های منتشر شده، معاملات همستر کامبت قرار بود از امروز ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد) آغاز شود. اما صرافی کوکوین تاریخ لیست‌شدن را دو روز به تاخیر انداخت و درصفحه اطلاع‌رسانی خود ۱۴ ژوئن را تاریخ ورود توکن همستر کامبت HMSTR$ به پری مارکت اعلام کرده است.

مراحل فروش همستر کامبت

فراموش نکنید تنها مرجع برای برداشت همستر کامبت و اطلاع‌رسانی‌های رسمی، ربات (@hamster_kombat_bot) و کانال تلگرام همستر کامبت است. برای فروش همستر کامبت، می‌توانید گام‌های زیر را طی کنید:

بیشتر بخوانید: همستر کامبت چیست؟

۱. کیف پول تون کوین نصب کنید

برای شروع کار یک کیف پول تون کوین روی گوشی یا کامپیوتر شخصی خود نصب کنید؛ چراکه برای برداشت همسترهای خود به کیف پول تون کوین نیاز دارید. کیف پول خوب برای تون کوین کم نیست؛ اما یکی از بهترین گزینه‌ها، کیف پول تون‌ کیپر (TonKeeper) است.

آموزش فروش نات کوین (آخرین آپدیت)
لوگوی کیف پول TonKeeper

تون کیپر، یک کیف پول غیرامانی و امن برای ذخیره‌سازی، ارسال و دریافت رمزارز تون کوین و سایر توکن‌های مبتنی بر بلاک چین TON است. این کیف پول توسط بنیاد تون توسعه یافته است. برای دانلود این کیف پول می‌توانید به سایت tonkeeper.com مراجعه کنید.

توجه: استفاده از کیف پول رسمی تلگرام (Telegram Wallet) با توجه به تحریم‌ها برای کاربران ایرانی توصیه نمی‌شود. بنابراین، از کیف پول‌های غیرامانی مانند تون‌ کیپر استفاده کنید.

۲. مقداری تون کوین برای کارمزدها نیاز است

برای اینکه بتوانید توکن همستر HMSTR خود را برداشت یا منتقل کنید، ازآنجاکه همستر کامبت روی شبکه تون کوین پیاده‌سازی می‌شود، به مقدار کمی تون کوین نیاز دارید تا جابه‌جایی را انجام دهید.

با توجه به کارمزدهای پایین شبکه تون کوین، به کمتر از معادل یک دلار ارز دیجیتال تون کوین (TON) نیاز دارید. اما برای اطمینان بیشتر بهتر است حداقل ۲ دلار تون داشته باشید.

برای خرید تون کوین، هم از صرافی‌های ایرانی و هم از صرافی‌‌های خارجی می‌توانید استفاده کنید. پس از خرید تون کوین از صرافی، حتماً آن را روی شبکه تون به کیف پولی که ساخته‌اید برداشت کنید.

۳. اتصال ربات همستر کامبت به کیف پول تون کوین برای برداشت همستر کامبت

ربات همستر کامبت در قسمت ایردراپ خود (Airdrop tas;s) امکان اتصال به کیف پول‌های تون کوین را فراهم کرده است که کاربران بتوانند کیف پول تون کوین خود را به ربات متصل کنند و برداشت خود را انجام دهند. برای اتصال ربات همستر کامبت به کیف پول تون کوین کافی است وارد ربات شوید تا گزینه «Connect Your TON Wallet» را در تب Airdrop مشاهده کنید.

اتصال همستر کامبت به کیف پول تون کوین

توجه داشته باشید که به دلیل ریسک تحریم‌ها، توصیه می‌شود از کیف پول رسمی تلگرام (Telegram Wallet) استفاده نکنید و کیف پول‌های غیرامانی همچون TonKeeper را برگزینید. کیف پول تون کیپر را می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی آن به نشانی tonkeeper.com دریافت و روی گوشی خود نصب کنید.

فراموش نکنید که برای انتقال و برداشت همستر کامبت، احتمالا به مقداری تون کوین (کمتر از ۲ دلار) در کیف پول خود احتیاج خواهید داشت تا کارمزد تراکنش‌ها را پوشش دهید.

تاریخ لیست‌شدن همستر کامبت در پری‌مارکت کوکوین

دوره معاملاتی پیش از عرضه این توکن از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰ آغاز می‌شود. توجه داشته باشید که زمان تسویه حساب هنوز اعلام نشده است.
زمان تسویه حساب (settlement time) زمانی از پیش تعیین‌شده برای تکمیل انتقال دارایی‌های دیجیتال از حساب فروشنده به حساب خریدار است.
جزئیات کلیدی از لیست‌شدن هسمتر کامبت (HMSTR) پیش از عرضه در کوکوین به شرح زیر است:

 • مدت زمان معامله
  • تاریخ شروع: ۱۴ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC (معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰)
 • تاریخ پایان: اعلام خواهد شد.
 • زمان تسویه
  • اعلام خواهد شد.
 • نرخ تعهد
  • ۱۰۰٪ است. به این معنی که شرکت‌کنندگان باید به‌طور کامل ارزش کل سفارش خرید یا فروش را برای معامله تعهد کنند یا به‌زبانی ساده‌تر تمام میزان توکن HMSTR واریزی شما باید معامله شود.
 • نرخ کارمزد
  • ۲.۵٪: این کارمزد بر مقدار کل معامله اعمال می‌شود.

بیشتر بخوانید: آموزش خرید توکن همستر کامبت HMSTR

سوالات متداول

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی ارز دیجیتالی مبتنی بر تلگرام است که در آن با مدیریت یک صرافی ارز دیجیتال مجازی، می‌توانید سکه‌ استخراج کنید. این بازی پس از موفقیت نات‌کوین ترند شده است. گیم‌پلی استراتژیک، پاداش‌های روزانه و ایردراپ‌های آینده‌ی همستر کامبت از ویژگی‌های این بازی هستند.

توکن HMSTR در کوکوین کی لیست می‌شود؟

دوره معاملاتی پیش از عرضه این توکن از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰ در صرافی کوکوین آغاز می‌شود.

آیا خرید همستر کامبت در حال حاضر امکان‌پذیر است؟

صرافی کوکوین به‌عنوان اولین صرافی لیست‌کننده توکن HMSTR، بازار پیش از عرضه (Premarket) توکن این بازی محبوب را در ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ آغاز خواهد کرد.