مطالب این بخش از سایر خبرگزاری‌ها جمع‌آوری شده است و صرفا جهت افزایش آگاهی شما قرار گرفته است و لزوما به معنای تایید آن توسط چنج‌کن نیست.

پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۳ خرداد ۱۴۰۳)

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۴۴۷ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۳۳ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.

ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۰.۷۷ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۷ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی نزولی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۱.۳۹ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۵۱۶ دلار معامله می‌شود.

RamzarzRamzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!

شروع

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال پپه (PEPE)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال PEPE امروز با رشد قیمتی ۹.۰۳ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از PEPE، نام رمزارزهای بانک (BONK) با ۸.۶۹ درصد افزایش قیمت و اوندو (ONDO) با ۳.۷۴ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT) با ۱۱.۹۰ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Akash Network نیز، ارز دیجیتال اوردینالز (ORDI) با ۷.۸۸ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال سینگولاریتی نت (AGIX)، با ۵.۹۳ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.
منبع کوین مارکت کپ